Aktualności

 

Dnia 21 marca 2024 roku w Przedszkolu nr 413 odbyła się uroczystość z okazji Pierwszego Dnia Wiosny oraz Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa. W ramach tego wyjątkowego dnia, dzieci z entuzjazmem wzięły udział w akcji „21.03 – Dzień Kolorowej Skarpetki”, celebrowanej na cześć osób z Zespołem Downa.

W przedszkolu zebrało się aż 100 dzieci, które tego dnia ubrały kolorowe skarpetki, tworząc wesołą atmosferę i radosny klimat. W akcję zaangażowały się dzieci z czterech grup przedszkolnych: 21 Pszczółek, 13 Ważek oraz po 8 Żabek i Sówek. Każdej grupie wykonano pamiątkowe zdjęcie, które uwieczniło ich solidarność z osobami z Zespołem Downa.

Dzieci zostały uhonorowane za swój entuzjazm i zaangażowanie – każda z grup otrzymała specjalny, pamiątkowy dyplom oraz tematyczne kolorowanki z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Wyjątkowe wyróżnienie należy się małym uczestnikom z grupy Pszczółki, ponieważ wszystkie dzieci obecne tego dnia ubrały różnokolorowe, nie pasujące do siebie skarpetki. Z tego powodu otrzymały one dodatkowo specjalne zakładki, które będą pamiątką tego niezwykłego wydarzenia.

Podziękowania należą się także rodzicom – Dziękujemy za Państwa wsparcie i zaangażowanie w tę wyjątkową inicjatywę.

 

            

Skip to content