Edukacja

Przedszkole nr 413

znajduje się na strzeżonym osiedlu, na parterze w  bloku przy ul. Górna Droga 10. Posiadamy cztery piękne, nowocześnie urządzone sale dydaktyczne.  Sale wyposażone są w kolorowe meble, pomoce dydaktyczne i zabawki, stosowne  do wieku dzieci. Duży hall  daje możliwość do rożnego rodzaju  zajęć, ćwiczeń i zabaw ruchowych. Tutaj odbywają się liczne uroczystości przedszkolne i zajęcia dodatkowe. Plac zabaw nieopodal przedszkola zachęca swoją bujną roślinnością, nowym sprzętem  do zajęć, zabaw i pobytu na świeżym powietrzu. Zapewniamy cztery smaczne i zdrowe posiłki.

Wykwalifikowana kadra pedagogiczna

zapewnia naszym przedszkolakom doskonałą opiekę, wychowanie, nabywanie wiedzy  i  umiejętności w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Dbamy o warunki umożliwiające dziecku osiągnięcie ,,gotowości szkolnej” na najwyższym poziomie. Dla zapewnienia  harmonijnego rozwoju naszych wychowanków, rozwijaniu zainteresowań i talentów zapewniamy zajęcia dodatkowe takie jak: rytmika,  język angielski, gimnastyka korekcyjna. Dodatkową atrakcją są również koncerty muzyczne dla dzieci, teatrzyki oraz warsztaty tematyczne. Organizujemy wiele uroczystości przedszkolnych wspólnie z rodzicami i dla rodziców, dziadków, które są okazją do miłego, wspólnego  spędzenia czasu dla dzieci, rodziców i wychowawców.

Celem naszego przedszkola

jest wspomaganie i ukierunkowywanie rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami rozwojowymi w relacjach ze środowiskiem społeczno-kulturowymi przyrodniczym.

Rodzice naszych dzieci

chętnie uczestniczą w codziennym życiu placówki. Biorą udział w wielu przedsięwzięciach, konkursach, akcjach  – jesteśmy otwarci na propozycje rodziców, cieszy nas ich udział w życiu przedszkola.

Wspólnie tworzymy miłą i serdeczną atmosferę, dzięki której dzieci czują się tutaj jak  w drugim domu.

Oferta

Edukacja ekologiczna Edukacja ekologiczna
Ukształtowanie w dziecku postawy ekologicznej, która charakteryzuje się szeroką zdolnością percepcji wobec zjawisk przyrodniczych i społecznych.
Edukacja zdrowotna Edukacja zdrowotna
Zdrowe odżywianie w domu i przedszkolu sposobem na wzmocnienie naturalnej odporności dziecka, czyli jak zachęcić i zmotywować dziecko do zdrowego odżywiania
Programy nauczania Programy nauczania
Podejmowane działania pozwolą na nabywanie przez dzieci doświadczeń i umiejętności w czterech określonych w podstawie programowej obszarach.
Rekrutacja Rekrutacja
Szanowni Rodzice, uruchomienie SYSTEMU rekrutacyjnego dla rodziców znajduje się na poniższej stronie: http://warszawa-przedszkola.pzo.edu.pl

Grupy

Skip to content