Historia przedszkola

O nas

Przedszkole 413, w którym dzieci czują się świetnie, rodzice mogą wracać do szczęśliwych wspomnień z dzieciństwa a wychowawcy i pracownicy tworzą ciepłą, domową atmosferę.
Nasze przedszkole to właściwy wybór!

Historia

Przedszkole powstało we wrześniu 2006 r. i było zamiejscową siedzibą Przedszkola nr 194.  Od 01.09.2009 r. Przedszkole nr 413 jest samodzielną placówką. Dzieci chętnie uczęszczają do naszej placówki. Pobyt tutaj sprawia im wiele radości. Rodzice wyrażają swoje zadowolenie podczas uroczystości, warsztatów i na zajęciach otwartych.

Wykwalifikowana kadra pedagogiczna zapewnia ciekawe, urozmaicone zajęcia i zabawy sprzyjające wszechstronnemu rozwojowi naszych dzieci. Wiele dzieci osiągnęło sukcesy w różnorodnych konkursach organizowanych przez placówki w naszej dzielnicy, jak również w mieście i poza nim.

Usytuowanie placówki wewnątrz osiedla zapewnia rodzicom komfort, związany z przyprowadzaniem i dowożeniem dzieci do placówki. Większość naszych milusińskich mieszka w pobliskich budynkach.
Dla mieszkających poza osiedlem dogodny dojazd umożliwia komunikacja miejska (w pobliżu pętla autobusowa 191, 207).