Aktualności

Szanowni Rodzice

W związku z  dzisiejszą konferencją Premiera oraz Ministra Zdrowia, przedszkole zostanie zamknięte od 27.03.2021r. do 09.04.2021r.       Rodzice, którzy potrzebują opieki stacjonarnej i spełniają warunki, czyli są pracownikami medycznymi i służb porządkowych (m.in. żołnierze, funkcjonariusze Policji i Straży Pożarnej) wnioskują do dyrektora przedszkola o objęcie ich dziecka opieką.

We wniosku należy zawrzeć oświadczenie o wykonywanym zawadzie o treściŚwiadomy/ma odpowiedzialności karnej za złożenie fałszywego oświadczenia informuję, iż świadczę pracę na stanowisku ……………… .                    Wnioski należy złożyć w formie  elektronicznej  na adres mailowy: p413@edu.um.warszawa.pl  do piątku 26.03.2021r. do godz. 15:00

Dzieci, które pozostaną w domach będą objęte nauczaniem zdalnym. Szczegółowe informacje otrzymają Państwo od wychowawców  grup. Przypominam, iż rodzicom przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy. Nadal czekamy na szczegółowe wytyczne z Ministerstwa Edukacji Narodowej. W przypadku jakichkolwiek zmian będę informowała Państwa

Dyrektor Przedszkola nr 413 w Warszawie.

Poniżej ankieta dla Rodziców spełniających warunki:

Ankieta dla rodziców

Skip to content