Aktualności

VII Olimpiada Sportowa Przedszkolaków – zdobyliśmy I miejsce

„Zwiemy się wszyscy Super Dzieciaki z przedszkolnej paki i choć mamy mało lat chcemy zostać mistrzami świata, sport to super jest przygoda gdzie za rekordy czeka nagroda.

Wiemy że sport to gra zespołowa, a grupa nasza to grupa nowa. Nasza Pani nas trenuje do Olimpiady Przedszkolaka przygotuje. Skaczemy, biegamy, rzucamy woreczkami, przysiady i skłony ćwiczymy z piłeczka. Pani do uśmiechu na twarzy nas dopinguje więc dla sportu będziemy najlepszą reklamą. Teraz już pędzimy bo sport na nas czeka zaplanuję nam trasę niestrudzonego człowieka”. 🏆🎖️ Kochani niezmiernie miło nam poinformować, że nasi milusińscy z gr IV zajęli I miejsce w VII Olimpiadzie Sportowej Przedszkolaków, która odbyła się piątek 6 marca.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że mamy takie zdolne i sprawne dzieci, szczęście i duma nas rozpiera. Gratulujemy i dziękujemy 🏆

Skip to content