Aktualności

Szanowni Rodzice

W związku z dużym rozprzestrzenianiem się koronawirusa, również w placówkach oświatowych, mając na uwadze bezpieczeństwo innych pracowników Dzielnicowe Biuro Finansów Oświatowych w urzędzie m.st. Warszawy w porozumieniu z przedszkolem będzie dokonywać zwrotów za żywienie (za grudzień) w formie przelewowej. W związku z powyższym bardzo proszę Państwa o podanie nr –u konta bankowego na które będzie można dokonać przelewu za dni nieobecne w przedszkolu swojego dziecka.

Załączone Oświadczenie zgody na przekazanie zwrotu z żywienia jest na stronie internetowej przedszkola do pobrania, wypełnienia i dostarczenia do pokoju sekretarki/intendenta, również taki druk można wypełnić na miejscu przy płatności za żywienie dziecka w przedszkolu.

Forma wyboru dowolna.

Skip to content