Aktualności

Szanowni Państwo,

od 27 stycznia do 27 lutego 2022 r. uczniowie szkół podstawowych klas V-VIII i uczniowie szkół ponadpodstawowych przechodzą na naukę zdalną. Zdalnie pracować będą również placówki kształcenia ustawicznego i centra kształcenia zawodowego.

Uczniowie z klas I-IV szkół podstawowych i przedszkolaki kontynuują naukę w trybie stacjonarnym.

Minister Edukacji i Nauki podpisał rozporządzenie w tej sprawie.

Szczegóły dotyczące organizacji pracy szkół i placówek do końca ferii znajdą Państwo w komunikacie na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/nauka-zdalna-do-konca-ferii-zimowych–gotowe-przepisy.

Zachęcamy także do bieżącego śledzenia innych informacji udostępnianych na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki.

 

Z wyrazami szacunku,

Hanna Załęska

Dyrektor Przedszkola nr 413

w Warszawie

Skip to content