Aktualności

Szanowni Rodzice

Od poniedziałku 26.10.2020r. Grupa II zostaje otwarta po przeprowadzonej dezynfekcji i ozonowaniu.

Przedszkole  funkcjonuje zgodnie z organizacją pracy placówki.

W dalszym ciągu stosujemy się do procedur i przestrzegamy wytycznych MZ, GIS, MEN.

  W związku z rekordowym  wzrostem liczby zachorowań na COVID – 19 i obowiązującej   czerwonej strefie,  jesteśmy zmuszeni podjąć kroki zwiększające bezpieczeństwo Dzieci i Pracowników.  Dzieci z grupy III i IV wchodzą do przedszkola z przedsionka, bez rodziców. Od 26.10.2020r.   rodzice grupy II rozstaja  się z dzieckiem w przedsionku placówki.  Prosimy o przygotowania swoich pociech do tej nowej sytuacji.

Ponadto śledzimy informacje na stronie internetowej  Przedszkola, ponieważ sytuacja  w każdym dniu  może ulec zmianie, szczególnie podczas weekendu.

Zdajemy sobie sprawę, że czas jest trudny, przynosi wiele pytań oraz wątpliwości. Bardzo jednak prosimy o zrozumienie i pomoc z Państwa strony.

Liczymy, ze wspólnym wysiłkiem uda się jak najszybciej ograniczyć liczbę zachorowań i powrócić do normalnego rytmu.

Pamiętajmy, przyprowadzamy  tylko dzieci zdrowe.

                                          Z wyrazami szacunku Dyrektor i Personel

                                                                                                                                                                                                          Przedszkola nr 413

Skip to content