Aktualności

Biały dzień w przedszkolu

 

„Biały dzień w przedszkolu”. Dziś nasze Przedszkole zamieniło się w białą śniegową krainę. Dekoracja, wystrój oraz stroje przedszkolaków w pełni pasowały do obchodzonej w tym dniu uroczystości. Wszystko wokół nas było białe. Przedszkolaki wesoło bawiły się przy skocznych rytmach zimowej muzyki oraz miały okazję wykazać się podczas zabaw i konkursów.

Dzieci w tym dniu przyniosły z domu warzywa i owoce również w kolorze białym. Wspólnie przyrządziły ,”zupę jarzynową”, wrzucając, przyprawiając, mieszając wszystkie składniki, a  na deser Pani Ewa wraz z dziećmi przygotowała pyszny twarożek śmietanowy dodając odrobinę wanilii. Wszystkim dzieciom bardzo smakował taki zdrowy deser.

Ten dzień spodobał się naszym przedszkolakom,  już nie mogą się doczekać kolejnego tym razem „zielonego dnia” na wiosnę.😃

Skip to content