Aktualności

Uwaga!

Zebranie informacyjne dla Rodziców Dzieci nowoprzyjętych!

Serdecznie zapraszamy Rodziców/ Opiekunów Dzieci nowoprzyjętych do Przedszkola nr 413 w Warszawie za zebranie informacyjne w dniu 22 czerwca (środa) na godzinę 17.00.

W dniach kolejnych, to jest 23 i 24 czerwca  (czwartek, piątek) zapraszamy Dzieci wraz z Rodzicami/Opiekunami na zajęcia adaptacyjne. Prowadzone one będą w placówce w godzinach 10.00 – 12.00. Rodzic  wraz z dzieckiem będzie miał możliwość obejrzeć przedszkole, szatnię, plac zabaw, a także salę, do której będzie uczęszczało dziecko. Dzieci będą miały możliwość chwilę pobawić się, poznać swoich  nauczycieli.

Jest nam niezwykle miło, że Wasze dzieci będą uczęszczały do naszego przedszkola J

Dyrektor i Rada Pedagogiczna Przedszkola nr 413

 

Skip to content